میلاد حضرت زینب(س) و ...

 

* میلاد *

* زینت پدر  *

* زینب قهرمان *

* دخت فخر کائنات *

 * بانوی خورشیدهای دربند  *

* شکوه حماسه در سراپرده حیرت *

* مبااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارک  *

 .-***¸¸.(`'·.¸(~`'·.¸* ¤ *¸.·'´~)¸.·'´ )¸¸.***-.¸¸.  

/ 29 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خودم

[گل][گل][گل]فروردين(بره) يك اتفاق احساسي و عاطفي براي مدتي فكرتان را به خود مشغول خواهد كرد. در همه حال اگر به فكر منافع خود و خانواده باشيد، بهتر مي توانيد تصميم بگيريد. بعضي كارها و يا حرف هاي شما موجب حيرت و شگفتي ديگران خواهد شد. سعي كنيد قدرشناس باشيد و براي زحمات ديگران هم ارزش قايل شويد و به قول معروف ديگران را از كرده خود پشيمان نكنيد. [گل][گل][گل]ارديبهشت(گاو) در اين هفته پي خواهيد برد كه به خاطر موضوعي نزد بعضي ها از چه ميزان محبوبيت و احترام برخوردار هستيد. بعضي اتفاق هاي اين هفته را به فال نيك بگيريد چون در اين هفته روي خط خوش بياري ها حركت مي كنيد. تغيير و تحولي در امور روزانه تان پيش خواهد آمد. پيشنهادهاي تازه اي خواهيد شنيد.

خودم

[گل][گل][گل]خرداد(دو پيکر) خبرهاي خوبي در راه داريد. قلبتان را از هر نوع كدورت و نفرت پاك كنيد تا گره بعضي مشكلات باز شود. در محيط كار و يا زندگي سعي كنيد بر ناسازگاري هايتان خاتمه دهيد. آن وقت خواهيد ديد كه حركت هاي شما به جلو روان تر شده و در روي يك مسير بدون دست انداز قرار گرفته است. [گل][گل][گل]تير(خرچنگ) به بعضي پيشنهادها و يا تقاضا ها بي تفاوت نباشيد.مشكل پيش آمده را مي توانيد با سرپنجه تدبير خود حل كنيد. اين قدر زانوي غم را بغل نگيريد و به چكنم و چكنم چنگ نزنيد و به قوه ابتكار و توانايي هاي خود تكيه كنيد.هيچ مسئله اي جز مرگ نيست كه چاره و راه حل نداشته باشد.

خودم

[گل][گل][گل]مرداد(شير) به زودي بايد يكي از تصميم هاي بزرگ خودئ را بگيريد. به دلتان بد نياوريد. اگر نيت خير داشته باشيد، مطمئن باشيد خير پيش مي آيد. به زودي از يك بن بست و يا از سر يك دوراهي خارج مي شويد. مصلحت انديشي بزرگان خانواده را دست كم نگيريد. جوانان مخصوصأ سعي كنند هر چه بيشتر فاصله ها را با بزرگان خانواده كمتر كنند. [گل][گل][گل]شهريور(خوشه) خبر خوبي به شما مي رسد كه همه هفته تان را به خود اختصاص خواهد داد. مقداري پول به دست شما مي رسد. كار تازه اي را شروع خواهيد كرد و يا پيشنهادي براي شروع يك كار تازه خواهيد شنيد. يكي از مشكلات مالي شما برطرف مي شود. يكي از اعضاي خانواده به كمك فكري و مالي شما نيازمند است.

خودم

[گل][گل][گل]مهر(ترازو) موقعيتي پيش مي آيد و احساس خواهيد كرد كه بر محبوبيت شما در ميان اعضاي خانواده افزوده شده است. به يك ميهاني نسبتأ بزرگ دعوت مي شويد. مسئوليت تازه اي به گردن شما مي افتد. ترديد به خود راه ندهيد و اعتماد به نفس خود را حفظ كنيد. موفقيت هاي يكي از نزديكان در امور هنري و يا تحصيلي موجبات رضايت خاطر شما را فراهم خواهد كرد. [گل][گل][گل]آبان(کژدم) اسناد و يا مدارك باارزشي به دست شما مي رسد. درصدد انجام معامله اي نسبتأ بزرگ هستيد. ترديد به خود راه ندهيد و از امروز و فردا كردن امور پرهيز نمائيد و به خود تلقين كنيد كه آنچه خير است پيش خواهد آمد. اين روزها بعضي خوش شانسي ها همراه شما است. سعي كنيد از فرصت ها كمال استفاده را ببريد.

خودم

[گل][گل][گل]آذر(کمان) در اين هفته در يك موقعيت رقابت آميز قرار مي گيريد و از اين وضعيت رنجيده خاطر خواهيد شد. مهارت و خلوص نيت شما از جمله عوامل شما در پيشرفت كارتان خواهد شد. نگران يك موضوع شغلي نباشيد. به موقع كمك خواهد رسيد. يك برنامه مسافرتي به هم خواهد خورد و به جاي آن برنامه به صورتي ديگر انجام خواهد گرفت. [گل][گل][گل]دي(بز) در اين هفته چشم شما به روي حقايقي تازه روشن خواهد شد و نزد خود از بعضي بدگماني ها شرمنده خواهيد شد. هديه و سوغاتي هايي در راه داريد. به مناسبتي از شما به گرمي استقبال و پذيرايي خواهند كرد. يك كار متوقف شده به نحو حيرت انگيزي دوباره به جريان خواهد افتاد.

خودم

[گل][گل][گل]بهمن(دلو) بعضي اتفاق هاي شيرين اين هفته براي شما خاطره انگيز خواهد شد. چشم شما به ديدار عزيزي روشن مي شود. هفته شلوغ و پررفت و آمدي در پيش داريد.از شنيدن خبرهاي تازه ذوق زده مي شويد. از كسي كه نسبت به وي بي اعتنا و بي توجه بوده ايد، مهرباني خواهيد ديد و از اين بابت حسابي از خود شرمنده خواهيد شد. [گل][گل][گل]اسفند(ماهي) بر اثر اتفاقي نوميدي شما جاي خود را به اميدواري خواهد داد. در يك امر شغلي به موفقيت هايي دست خواهيد يافت. خواسته شما در مورد يك كار اداري پذيرفته مي شود. با دوستان اوقات خوبي خواهيد داشت. مخصوصأ وقتي ارزش هاي كار و يا خدمتي را كه يكي از آنها در حق شما كرده است، به ياد مي آوريد.

عطیه

سلام به نظرتون مریم این چند روز کجاست که آپ دیت نمی کنه؟ آخه مریمی ما که دلمون یه ذره شده واسه صحبتای قشنگ شما

خودم

دیدن حالا ملت ... دیدین عطی جون من غیر از درس خوندن کارهای دیگه ای هم انجام میده ؟! دیدین غیر از پیست ، به سایتشون هم سر میزنه ؟! [نیشخند] و اما فهمیه جونی ... بابا ... معرفت ... دختر بابا از شهرستان زنگ زده که آدرس وبت چی بود ؟!!!!! بابا .... جبران کنیم ایشالا [قلب] بعضی ها یاد بگیرن ... بازم ته تغاری بابا [دست]

خودم

آخ .... همیشه فهیمه رو مینویسم فهمیه ! [خجالت][خنده]

صدیقه

[لبخند][لبخند][لبخند][لبخند]