من از خدا خواستم ...

من از خدا خواستم به من توان و نیرو دهد

و او بر سر راهم مشکلاتی قرار داد تا نیرومند شوم.

من از خدا خواستم به من عقل و خرد دهد

و او پیش پایم مسایلی گذاشت تا آنها را حل کنم.

من از خدا خواستم به من ثروت عطا کند

و او به من فکر داد تا برای رفاهم بیش تر تلاش کنم.

من از خدا خواستم به من شهامت دهد

و او خطراتی در زندگیم پدید آورد تا بر آنها غلبه کنم.

من از خدا خواستم به من عشق دهد

و او افراد زجر کشیده ای را نشانم داد تا به آنها محبت کنم

.من از خدا خواستم به من برکت دهد

و خدا به من فرصت هایی داد تا از آنها بهره ببرم.

من هیچ کدام از چیزهایی را که از خدا خواستم، دریافت نکردم

ولی به همه چیزهایی که نیاز داشتم، رسیدم.

/ 38 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
عادل

به من نگفته بودی تو این زمونه گاهی که میگذاری و میری من وسر دو راهی این دل خسته من همش در تب وتاب چشمهای خسته من نمی تونه بخوابه این وبدون همیشه منتظرت می مونم تا که یک روز برگردی بگی پیشت می مونم

خودم

فال این هفته ... [تایید] [گل]فروردين(بره) مشكل يك سوء تفاهم براي مدتي شما را درگير خود خواهد كرد. اگر كمي حوصله به خرج دهيد اين مشكل خيلي زود برطرف ميشود و حقيقت امر براي طرف مقابل قضيه آشكار خواهد شد. در آغاز هفته با تغييراتي مواجه خواهيد شد. يك خبر خوشحالتان خواهد كرد. يكي از اقوام ، نيازمند كمك شما خواهد شد. بعضي مشكلات اجتماعي برايتان عادي ميشود. سعي كنيد روي هر مسئله اي چه كوچك و چه بزرگ بيش از حد حساسيت به خرج ندهيد و خود را آزرده نسازيد. [گل]ارديبهشت(گاو) هفته دلپذيري در پيش داريد. احساس خاصي از سبكبالي خواهيد كرد. هدايايي در راه داريد. يكي از اعضاي فاميل خدمت بزرگي در حق شما خواهد كرد. ديدار غيرمترقبه اي با يكي از دوستان قديمي روحيه تازه اي به شما خواهد داد. پول مورد نظر به دستتان مي رسد و يا طلبي معوقه وصول خواهد شد. از شنيدن خبري تازه ذوق زده مي شويد. اين روزها سعي كنيد زياد خود را با امور كم اهميت خسته نكنيد.

خودم

[گل]خرداد(دو پيکر) در اين هفته مواظب باشيد كه يكي از همكاران و يا همسايگان با رفتار و يا گفتار غيرمتعارف خود موجب آزردگي خاطر شما نشود. با قياس با خود ، ديگران را ارزيابي نكنيد. بعضي ها ممكن است مشكل رواني و يا تربيت خانوادگي داشته باشند. سعي كنيد روابط خود را با دوستان حفظ كنيد. با اين كار روحيه تازه اي به دست مي آوريد. يكي از خواسته ها و يا آرزوهاي شما برآورده ميشود. با رو به راه شدن كاري و يا مشكلي رضايت خاطر شما فراهم خواهد شد. [گل] تير(خرچنگ) يك مسئله كم اهميت براي شما بزرگتر از حد خود خواهد شد وبرايتان مشغله فكري آزاردهنده اي به بار مي آورد. اگر كمي دقت كنيد، خواهيد ديد كه خود شما در اين امر نقش اول را داشته ايد. سعي كنيد كنترل بيشتري روي حس حسادت خود داشته باشيد و براي هر امري دچار سرزنش از خود نشويد. در محيط و امور شغلي فرصت هاي مناسبي براي كسب بعضي موفقيت ها به دست مي آوريد. مواظب باشيد اين فرصت ها را از دست ندهيد.

خودم

[گل]مرداد(شير) به خاطر احساس مسئوليت از تصميمي كه گرفته بوديد ، منصرف خواهيد شد و آن وقت خود را بر سر يك دوراهي احساس خواهيد كرد. بهترين روز براي شما روز جمعه خواهد بود. در اين هفته حواستان را جمع كنيد كه در مقابل بعضي جريان هاي غيرموافق قرار نگيريد. گاهي اوقات لازم است آدم سياست به خرج دهد و خود را كنار بكشد تا آن جريان ناموافق بگذرد. در اين هفته و در همه اوقات سعي كنيد بر اعصاب خود مسلط باشيد و خونسردي خود را حفظ كنيد. [گل]شهريور(خوشه) نوميد نباشيد. آنچه را كه در طلب آن هستيد خيلي راحت به دست مي آوريد. بعضي سختي ها برطرف ميشود. روزهاي گرم وروشني در پيش داريد. سعي كنيد بعضي امور مالي افكارتان را پريشان نكند تا بتواند بهترين تصميم را بگيريد. سعي كنيد روحيه تان را قوي كنيد تا در مقابل بعضي مسائل كم اهميت احساساتي نشويد. يكي از بستگان كه به تن پروري و راحت طلبي عادت كرده است ، نزد شما خواهد آمد. سعي كنيد در مقابل خواسته او مقاومت كنيد و از انجام آن بپرهيزيد.

خودم

[گل]مهر(ترازو) در مورد يك امر مورد علاقه و يا كنجكاوي شما خبرهاي خوب و رضايت بخشي خواهيد شنيد.مقداري پول بابت خريدهاي غيرضروري و يا هديه براي ديگران از دست شما خارج ميشود. در امور كسب و كار موفقيت هايي به دست مي آوريد. سعي كنيد اميدواري هاي خود را نسبت به آينده كدر نكنيد. متأهلين متولد اين ماه مواظب حساسيت هاي شريك زندگي خود باشند و سعي كنند روي هيچ و پوچ موجب آزردگي خاطر او نشوند. [گل] آبان(کژدم) اين روزها بهتر است روي هر وعده و قولي حسابي طويل و عريض براي خود باز نكنيد. براي انجام برنامه و كار مورد نظر تا كاملأ خاطر جمع نشده ايد قدم پيش نگذاريد. سعي كنيد پايتان را جايي بگذاريد كه از محكم بودن زير آن مطمئن باشيد . بهتر است جلوي بعضي ولخرجي هاي خود را بگيريد تا توازن دخل و خرجتان به هم نخورد، چون در غير اين صورت جمع و جور كردن امور مالي برايتان خيلي مشكل خواهد شد.

خودم

[گل]آذر(کمان) همين روزها با جلوه هايي از خوش شانسي ها مواجه خواهيد شد. از يك نوآشنا محبت خواهيد ديد. دوستي هاي تازه اي در راه داريد. يكي از آرزوهاي شما برآورده مي شود. در محيط كار با يكي از همكاران اختلاف نظر و يا مشاجره خواهيد داشت. يك برنامه مورد علاقه تان به دلايل نامعلومي دچار دست انداز ميشود. در محيط خانواده اهميت و ارزش هاي وجودي و يا كار شما مورد توجه قرار مي گيرد. [گل]دي(بز) بعضي اتفاق ها و يا تغييرات را به فال نيك بگيريد، چون اين هفته روي خط خوش شانسي ها حركت مي كنيد. اگر هوشياري و دقت نظر به خرج دهيد مي توانيد آينده نگري خود را پرورش داده و تقويت كنيد. موردي از اختلاف هاي خانوادگي شما را با خود درگير خواهد كرد، اما مي توانيد با پس كشيدن پاي خود اين درگيري را كم اثر كنيد. خواسته و يا طلب شما مورد موافقت قرار مي گيرد. مقداري پول به دست شما مي رسد.

خودم

[گل]بهمن(دلو) همين روزها شاهد تغييراتي در محيط كار و در فضاي خانواده خواهيد شد. بعضي نقطه نظرهاي شما در مورد بعضي اشخاص و يا تصميم گيري هايتان تغيير خواهد يافت. بالاخره موفق خواهيد شد يك اختلاف قديمي را حل كنيد. از يكي از اعضاي سالمند خانواده مهرباني و مساعدت خواهيد ديد. يك فرد مزاحم از سر راهتان به كنار خواهد رفت. راه پيشرفت را در مقابل خود هموار و روشن خواهيد يافت. [گل] اسفند(ماهي) در اين هفته از نتايج زحماتي كه براي انجام كاري كشيده بوديد، برخوردار خواهيد شد. اگر به موقع بجنبيد، مي توانيد از بروز يك اشتباهكاري جلوگيري به عمل آوريد. با پشتكار و پيگيري مداوم مي توانيد به موفقيت هايي در اجراي يك برنامه دست يابيد. خيلي زود نگراني هاي شما از بابت يك امر اجتماعي برطرف ميشود. در هر حال سعي كنيد بر اعصاب خود مسلط باشيد تا بتوانيد درست تصميم بگيريد.

عطیه

کلاس دارم فقط یه عرض سلام و ارادت

فهیمه

سلام مریم جون این مطلبت در مورد خدا و رحمت بی اندازش خیلی قشنگ بود . زندگی پر از فراز و نشیب است.گاهی سقوط وگاهی پرواز در پیش روست .و در هر دو صورت تنها کسی که دست تو را می گیرد و به تو دلگرمی و آرامش خداوند است. به امید اینکه تک تک دقایق زندگی مریم عزیزم پر از پرواز باشد.

فهیمه

سلام مریم جون این مطلبت در مورد خدا و رحمت بی اندازش خیلی قشنگ بود . زندگی پر از فراز و نشیب است.گاهی سقوط وگاهی پرواز در پیش روست .و در هر دو صورت تنها کسی که دست تو را می گیرد و به تو دلگرمی و آرامش می بخشد خداوند است. به امید اینکه تک تک دقایق زندگی مریم عزیزم پر از پرواز باشد.