م ا د ر

خیال باطل تا حالا شده روز مادر با روز تولد باباتون یکی بشه ؟!!! متفکر

همین دیگه ... نشده ... اگه میشد میتونستین بفهمین من الان چه حسی دارم ! مژه

   

از میان تمام فرشتگان خداوند ، تنها یکی از آنهاست که خداوند او را به روی زمین فرستاده تا سختی بکشد و عشق بورزد و صمیمی باشد . آنهم زیباترینشان را . می شود تصور کرد که خداوند چقدر عاشق بنده هایش است . این فرشته ی زیبا و دوست داشتنی عشقش خاصیت متفاوتی با دیگر عشقها و عشق ورزیدنها  دارد . عشقش حقیقیست . بی قید و شرط است . در عشق ورزیدنش جای هیچ بحث و حرفی نیست . جای شک و تردید نیست . صدایش بهترین موسیقی دنیاست . آشنا و گرم . خنده هایش دوست داشتنی و آشناست . تپش های قلب مهربانش در هر زمان آرام بخش است . قلبی که با تمام عشق می تپد . لبخند هایش زندگی بخش است و بی ریا . هر بار نگاهی می اندازد ، در نگاهش تنها یک چیز است و بس ، عشق .... آن هم از نوع بدون قید و شرطش . عشق .... یک عشق حقیقی حقیقی .

پاک و معصوم ، ساده و بی ریا ، زیباترین و محبوبترین فرشته ی خداوند ، که مقدس ترین نام را خداوند برایش برگزیده ، مادر....... 

 

یه چیزی بگم ؟! راستش بجای این متن فوق ( بازنده! ) اولش میخواستم یکم زحمت بکشم با استفاده از تراوشات ذهنیم مادر رو تعریف کنم اوه، میخواستم بگم مادر یعنی مهربانی ... ، دیدم نه کامل نیست ، گفتم مادر یعنی گذشت ... ، بازم نه ... ، مادر یعنی همه چی ... ، نه اینم نشد ، آها ... مادر یعنی عشق ... ای بابا ... نه اینم نشد ... خداییش کم آوردم کلافه! فقط آرزو کردم خدایا یکم قدرت درک عشق مادر رو بهم بده ، همین . ( باور کنین کم آرزویی نیست ... ! فرشته)

 

شما چی میگین ؟ سوالواقعا ببینین میتونین تو یه جمله ( حالا چون شمایین یه عبارت ، یه پاراگراف ، هر چی ) در مورد مادر بگین ؟!خیال باطل

 

/ 26 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
خودم

[گل]خرداد(دو پيکر) از آنجايي كه شما فردي لايق و با استعداد مي باشيد، مسلمأ مي توانيد اوضاع را بهبود بخشيده و سر و ساماني به موقعيت خود بدهيد، فقط بايد مصمم باشيد و پشتكار داشته باشيد. البته مژده بدهم كه تلاش هاي پيگيرتان احتمالأ موقعيتي جلو پايتان مي گذارد كه بسيار عالي و خوب است و شما لذت آن را خواهيد برد. به فردي بسيار علاقه مند شده ايد و دوست داريد او را ببينيد. مراقب باشيد راه را به اشتباه نرويد و حرمت شكني نكنيد. اگر واقعأ مناسب هم باشيد، اوضاع به خوبي پيش خواهد رفت.

خودم

[گل]تير(خرچنگ) مدتي است بسيار فعال و با روحيه به كارهايي كه دوست داريد انجام دهيد، فكر مي كنيد .اگر همين طور ادامه دهيد مطمئن باشيد كه بدون شك به موفقيت دست مي يابيد. اما گاهي اوقات بدون اينكه متوجه باشيد وقت خود را بيهوده تلف مي كنيد و سرگرم چيزهايي مي شويد كه اصلأ فايده اي برايتان ندارد. اگر شاغل هستيد در محل كارتان كسي مدام در كارهايتان دخالت مي كند و سعي در بهم ريختن امور شما دارد محكم و قوي مقابل او بايستيد و به او اجازه چنين كاري را ندهيد. به بهداشت و سلامت خود بسيار توجه داشته باشيد زيرا در اين ماه احتمالأ روزهايي همراه با بيماري خواهيد داشت. اما نگران نباشيد، گذرا خواهد بود.

خودم

[گل]مرداد(شير) قصد خريد چيزي را داريد و مدتهاست براي آن پول هاي خود را پس انداز نموده ايد. خوب بايد بگويم كه ديگر وقت آن رسيده است، بالاخره به آرزوي دلتان مي رسيد. بعضي مواقع موضوعي ذهنتان را به شدت به خود مشغول مي كند به طوري كه از كارهاي اساسي ديگرتان باز مي مانيد. توصيه مي كنم مواقب باشيد لحظات خوب زندگي تان را بيهوده از دست ندهيد زيرا زماني كه از دست رفت ديگر باز نخواهد گشت. كار تازه اي را مي خواهيد انجام دهيد اما مطمئن نيستيد موفقيت آميز باشد.اگر تمام جوانب را در نظر بگيريد، حتمأ شاهد پيروزي خواهيد بود.

خودم

[گل]شهريور(خوشه) بسيار كار مي كنيد آنقدر زياد كه هر لحظه احتمال مي رود بيمار شويد و سلامتي تان را از دست بدهيد. اگر چه كار و فعاليت بسيار مفيد است اما بيش از حد آن جسم و متعاقبأ روح را فرسوده مي كند. اگر نمي توانيد از ميزان كارتان كم كنيد پس توصيه مي كنم ورزش كنيد و روزي حداقل نيم ساعت به تحركات بدني بپردازيد. اگر مجرد هستيد بايد بگويم به شما پيشنهاد ازدواجي ميشود كه بهتر است قبل از هر پاسخي كاملأ تحقيق كنيد و با آگاهي كامل اين پيشنهاد را بپذيريد يا رد كنيد. برايتان آرزوي موفقيت مي كنم. متأهلين اين ماه بايد به خانواه شان بيش از گذشته توجه كنند.

خودم

[گل]مهر(ترازو) شما از نظر كاري فرد بسيار فعال و پرتلاشي هستيد و معمولأ از درآمد نسبتأ خوبي برخوردار مي باشيد. توصيه مي كنم هرازگاهي به سازمان خيريه و نيازمندان كمك كنيد. يك سفر خارج از كشور برايتان پيش مي آيد كه اگر چه چندان مشتاق نيستيد اما بهتر است كه از اين سفر استقبال كنيد، آينده بهتري را برايتان رقم خواهد زد. فردي به شما بسيار علاقه مند است و ابراز محبت مي كند ، اگر متأهل هستيد او را وارد حريم خصوصي زندگي تان نكنيد كه خرابي به بار خواهد آورد. اما اگر مجرد هستيد در كنار او زندگي خوب و زيبايي را آغاز كنيد و روزهاي خوشي را پيش رو داشته باشيد.

خودم

[گل]آبان(کژدم) آرام باشيد و بدون تشويش و نگراني به تفكر بپردازيد تا سرانجام راهي بيابيد كه بتوانيد به آرزوهاي ديرينه تان برسيد. از نظر كاري بهتر است بگويم در حرفه مورد اعتمادي كه نسبت به آن آگاهي و توانايي كافي هم داريد سرمايه گذاري كنيد و از كار نترسيد زيرا سود خوب وقابل توجهي نصيب تان ميشود. خواندن كتابهاي مفيد در زمينه تجارت هم بسيار موثر است. اگر چه تازه از سفر آمده ايد، اما باز موضوعي پيش مي آيد كه شما را به سفري ديگر مي فرستد، اصلأ نگراني به دل خود راه ندهيد، كه روزهاي خوبي در انتظارتان خواهد بود.

خودم

[گل]آذر(کمان) اگر مجرد هستيد پيشنهاد ازدواجي به شما ميشود كه حقيقتأ نمي دانيد بايد چه كنيد. اين اصلأ مشكلي نيست زيرا هميشه يك دلسوز و در عين حال آگاه در كنار هر كس هست كه بتواند راهنكاي خوبي باشد، اما اگر فكر كرديد چنين فردي را نمي شناسيد، نظر خواستن از يك مشاور خانواده منطقي ترين كار است. گاهي اوقات موضوعي شما را دلخور و عصباني مي كند و حتي احساس مي كنيد هرگز آرام نخواهيد شد ، اما اگر صبر و تحمل را پيشه خود سازيد هيچگاه گرفتار خشم و افسردگي نمي شويد. از نظر كاري، ايده اي جالب در ذهن تان داشته باشيد كه مدتي است آن را به فراموشي سپرده ايد، آن ايده را به كار بنديد تا شاهد پيروزي و موفقيت هايي باشيد كه هميشه در طلب آن بوديد.

خودم

[گل]دي(بز) حرفه و شغل فعلي تان بسيار خوب است و اگر مواردي شما را ناراحت كرده است در جستجوي حل و ريشه يابي مشكل باشيد. تغيير شغل در حال حاضر اصلا به نفع تان نيست. مدتي است به مسائل خانه و خانواده تان بسيار بي توجه شده ايد كه اين اصلأ به نفع تان نيست و ممكن است مشكلات پردردسري را به وجود آورد. كمي بيش از گذشته به خانه تان برسيد و از آن غافل نمانيد. مدتي است غمي گوشه دلتان نشسته است و نمي دانيد چگونه از آن رهايي يابيد. مشورت با فردي آگاه و در عين حال دلسوز مي تواند شما را راهنمايي كند تا مشكل اصلي را پيدا كنيد. روزي حداقل نيم ساعت ورزش كنيد!

خودم

[گل]بهمن(دلو) با كساني كه واقعأ ارزش دوستي دارند دوست شويد و مراقب باشيد كه دوستان خود را از ميان كساني كه قابل احترام و در عين حال اعتماد نيستند انتخاب نكنيد تا از سوي آنها آسيبي متوجه تان نشود. يك شركت ايراني مقيم خارج از شما دعوت به كار مي كند، قبل از پذيرفتن اين پيشنهاد جوانب امر را كاملأ بررسي كنيد و با علم و آگاهي كامل آن را بپذيريد و در ضمن راهي براي خود باز بگذاريد كه اگر نتوانستيد در خارج از كشور زندگي كنيد روي برگشت به وطن نيز داشته باشيد. اگر قصد ادامه تحصيل در خارج از كشور داريد، براي گرفتن اخذ پذيرش اقدام كنيد كه نتيجه بخش خواهد بود. عشق و عاشقي بماند براي فرصتي بهتر!

خودم

[گل]اسفند(ماهي) توصيه مي كنم اندكي روي كارهايي كه تاكنون انجام داده ايد تفكر كنيد و ببينيد در كدام قسمت از كارهايتان كوتاهي كرديد يا نقص داريد و به برطرف كردن آنها بپردازيد تا آينده تان را آنگونه كه شايسته است بسازيد. گاهي اوقات بسيار عاقلانه تر از افرادي كه در كنارتان هستند رفتار مي كنيد و اين مي تواند به دليل مطالعه و كسب آگاهي تان در زمينه هاي مختلف باشد. براي رسيدن به روزهاي شادي كه هميشه در طلب آن بوده ايد، بايد از ظواهر چشم بپوشيد و كمي بيش از گذشته عمق را بنگريد. هر چه زندگي فردي با معنويات همراه باشد آرامش روحي بيشتر شده و زندگي شادتر از گذشته مي شود . بالاخره مي توانيد محبت تان را به كسي كه علاقه مند هستيد ابراز كنيد